Prozrazení

3. května 2014 v 6:52 | Jiřina |  nápadník
Hezký den přeji,
milé KOČKY,
dnes jsem na výletě s kamarádkou po německých hradech...od cestovky Geopejska, jak ji familierně nazývám,
a tak vám o sobě něco málo v nepřítomnosti prozradím:
Mám ráda knížky, (nejen spořitelní, hihi), bílou, žlutou, oranžovou, béžovou a hnědou barvu, všechny odstíny zelené ( nikoli 5O odstínů šedé, jak zní název jedné knihy), nemusím mít v bytě modrou, ačkoli jednu výjimku mám.
Současné moderní pojetí s betonovou prac.deskou a cementovou koupelnovou stěnou, skleněné desky stolu, kovové trnože, plasty, černá barva a jiné technicistní věci se hezky vyjímají v časopisech o bydlení, ale doma bych to nechtěla...nikomu to neberu, dnes si každý může upravit bydlení podle svého vkusu a finančních možností, já to mám jinak - líbí se mi provence a skandinávský styl, dřevo, látkové potahy, jednou bych si ráda v tomto duchu byt upravila a změnila.Ráda a ochotně věci natírám na bílo a přestěhovávám nábytek podle momentálních potřeb, k veliké nelibosti pana L.
Hobby: časopisy o bydlení, pletení, háčkování a čtení, pokud je venku nevlídno,
výletování - pokud je čas a hezké počasí.
Fotím obvykle ráda a ffffšechno....
Jak vidno, nejen ovoce a zelenina, ale také čokoláda jsou moje oblíbené....kávička, některé zákusky, hanba mluvit, moc dietní mé chutě nejsou...
Mám tři oblíbené předměty:
knihy
vysavač
sítě v oknech
( chytří si domyslí, že vysavač mi pomáhá chytat např. pavouky a sítě nedovolí komárům mi pít krev...v tom jsou mistři někteří lidé...)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama